Na Naramkach

cze 5 - pią
Poznań, PL
15°C słabe opady deszczu

Kiedy…do Lidla, do Lidla?

Budowa sklepu Lidl zmierza do finału. Trwają prace związane z uporządkowaniem terenu i wykończeniem wnętrza. Zagadkę, czy zdążymy kupić lidlowe „Pikoki” jeszcze przed świętami rozwiązała manager komunikacji sklepu – Aleksandra Robaszkiewicz.  

Nowy sklep Lidl przy ulicy Naramowickiej 142 w Poznaniu zostanie otwarty w pierwszych tygodniach 2019 roku –przekazała. W dodatkowych wyjaśnieniach rzeczniczka zapewniła, że termin otwarcia nie został jeszcze ustalony, ponieważ budowa trwa, a na terminy mogą wpłynąć czynniki zewnętrzne, takie jak pogoda.

Sprawdziliśmy co dzieje się wokół najbardziej oczekiwanego sklepu na Naramkach. Trwają prace związane z nasadzeniami krzewów ozdobnych i drzew. To szczególnie cieszy, bo inwestycji które poprawiają estetykę naszej wspólnej przestrzeni, nie ma zbyt wielu. Wokół sklepu oprócz parkingu znajdzie się zieleń, która zostanie zagospodarowana zgodnie ze szczegółowym projektem. Na większych powierzchniach pojawi się trawa oraz otoczaki. 

Zmotoryzowani klienci będą mogli skorzystać z ponad 120 miejsc parkingowych.W obiekcie pojawią się innowacyjne rozwiązania  – m.in. na parkingu stanie stacja do ładowania samochodów elektrycznych.

Lidl posiada ponad 630 obiektów w całym kraju i corocznie otwiera kilkadziesiąt nowych sklepów. Zatrudnienie w naszym naramowickim supermarkecie znajdzie powyżej 20 osób. Szczegółowe informacje dotyczące jego otwarcia przekażemy już wkrótce.