Na Naramkach

wrz 18 - sob
Poznań, PL
13°C zachmurzenie duże

Od czwartku – Lidl na Naramkach!

24 stycznia o godzinie 7:00 otwarte zostaną drzwi nowego sklepu Lidl w Poznaniu przy ul. Naramowickiej. W ramach powitania, na klientów czekała będzie specjalna oferta produktów w promocyjnych cenach.

W okresie od czwartku 24 stycznia do soboty 2 lutego wiele artykułów objętych zostanie specjalnymi promocjami cenowymi. Osoby, które odwiedzą sklep w dzień otwarcia, będą mogły poczęstować się kawą i zobaczyć mistrzów kuchni w akcji podczas kulinarnego show. Na najmłodszych będzie czekał kącik malowania twarzy,  a clown i baloniarz zapewnią zabawę.

Nowy sklep sieci Lidl będzie dwudziestym czwartym obiektem w Poznaniu. Budowany był przez blisko 8 miesięcy. Zakupy będzie można zrealizować w sali sprzedażowej o powierzchni 1350 m2. W obiekcie zostało zatrudnionych 40 osób. Placówka będzie czynna od poniedziałku do czwartku w godzinach od 7:00 do 21:00, w piątki i soboty od 7:00 do 22:00, a w niedziele handlowe od 9:00 do 19:00. Zmotoryzowani klienci będą mogli korzystać z ponad 120 miejsc parkingowych.

 

Naramowicki Lidl, podobnie jak pozostałe sklepy będzie oferował tygodnie tematyczne z produktami charakterystycznymi dla różnych kuchni świata oraz bogatą ofertę artykułów przemysłowych. Te w Lidlu pojawiają się średnio trzy razy w tygodniu. W nowej placówce, klienci będą mogli nabyć m.in. szeroki asortyment tekstyliów oraz artykułów gospodarstwa domowego w atrakcyjnych cenach.

Nowy Lidl będzie przyjazny środowisku. W placówce wykorzystano ekologiczne rozwiązania m.in. instalację ogrzewania wykonaną w oparciu o gruntowe pompy ciepła, odzysk ciepła z urządzeń chłodniczych i energooszczędne oświetlenie LED. Powyższe rozwiązania mają za zadanie zwiększenie efektywności energetycznej obiektu, uczynienie placówki obiektem energooszczędnym, co w konsekwencji przyczynia się do ochrony środowiska naturalnego.W trosce o środowisko, kierując się potrzebami klientów przy sklepie przy ul. Naramowickiej Lidl zainstaluje stację do ładowania samochodów elektrycznych. Wszyscy posiadacze samochodów zasilanych prądem będą mogli ładować baterie za darmo.

Lidl Polska należy do międzynarodowej grupy przedsiębiorstw Lidl, w której skład wchodzą niezależne spółki prowadzące aktywną działalność na terenie całej Europy. Historia sieci Lidl sięga lat 30. XX wieku, a pierwsze sieci pod szyldem tej marki powstały w Niemczech w latach 70. XX wieku. Obecnie w 30 krajach istnieje około 10.500 sklepów tej marki, a w Polsce ponad 630.

/materiał prasowy Lidl, KSS/