Na Naramkach

cze 5 - pią
Poznań, PL
15°C słabe opady deszczu

O Nas

Mieszkamy tu od lat. My czyli – Kasia, Ada i Michał. Jesteśmy trochę zakręceni na punkcie komunikacji, social media i designu, a przy tym jesteśmy ciekawi ludzi i tego, co dzieje się w naszym sąsiedzkim otoczeniu.
Znamy Naramki doskonale i możemy sporo powiedzieć o korkach, drogach, chodnikach, wyliczyć czego nie ma, a co jest, ale…Dążymy do tego by czuć się tu przede wszystkim fajnie. Mamy przecież wokół sporo zieleni i perspektywy na komunikacyjne rozwiązania, które otworzą nas na świat…albo chociaż pozwolą dotrzeć w większym komforcie do centrum miasta;) Mamy też w sąsiedzkim otoczeniu całkiem sporo ludzi kreatywnych, z energią i inicjatywą, bardzo wielu młodych, z chęciami do działań, integracji i poznania się. Stąd pomysł naszego serwisu, który docelowo chcemy tworzyć z Wami – Mieszkańcami Naramowic. 

Interesują nas sprawy proste, czasami może banalne, ale bliskie nam wszystkim, te o których nie przeczytacie na stronach gazet lub portali ogólnomiejskich, ale chętnie poruszycie w rozmowach sąsiedzkich.
Co dzień zastanawiamy się, jak ułatwić sobie życie – dotrzeć na czas do pracy, uporać się z usterką w domu, znaleźć towarzystwo do pogadania, coś kupić lub sprzedać. Tworząc projekt serwisu nanaramkach.pl myśleliśmy o podstawowej funkcjonalności, która pozwoli nam na współdziałanie, ale też nawiązanie relacji i poznanie się. Wierzmy, że staniemy się również przestrzenią użytecznych i cennych informacji dla nowych mieszkańców dzielnicy.


Piszcie, twórzcie go z nami! Zapraszamy!